Concurs recrutare funcții publice 7 iunie 2016

Ultima modificare a acestei paginii: 26 aprilie 2016

Descarcă fișierele PDF aici:

Anunt

dosarul de concurs

formular de inscriere

Primaria comunei Maracineni, judetul Arges urmeaza sa organizeze concurs pentru recrutare, in temeiul prevederilor Legii nr.188/1999 – privind Statutul functionarilor publici, republicata, cu modificarile si completarile ulterioare si Hotararii Guvernului nr. 611/2008 – pentru aprobarea normelor privind organizarea si dezvoltarea carierei functionarilor publici, cu modificarile si completarile ulterioare.

Organizarea concursurilor se vor desfasura in vederea recrutarii pentru urmatoarele posturi vacante:

– inspector, grad profesional superior, clasa I din cadrul compartimentului achizitii publice;

– inspector, grad profesional superior, clasa I din cadrul compartimentului registrul agricol-fond funciar;

Va recomandam cu caldura si serviciile partenerilor nostrii: Fotograf Nunta Bucuresti, Formatie Nunta Bucuresti, Dj Nunta Targoviste, Cazare Targoviste, Cazare Titu, Cada FreeStanding - Cada ta de vis.